SPRAWDŹ OFERTĘ

Éternelle

Nie od dziś wiemy, że gładka twarz jest uważana za atrybut młodości. Éternelle to nowoczesny krem przeznaczony dla kobiet (i mężczyzn!) borykających się z problemem zmarszczek. Éternelle to kompleks zawierający aż 10 unikalnych, roślinnych składników które codziennie pracują na to, aby skóra Twojej twarzy była wygładzona, napięta i odpowiednio nawilżona!
Éternelle wygładza zmarszczki, pomaga na wrażenie opuchniętej skóry a także pomaga na worki pod oczami! Co najważniejsze, jego skład jest w 100% naturalny, dzięki czemu jest bezpieczny i nie podrażnia skóry. Éternelle pozwala ponownie ujędrnić oraz nawilżyć skórę oraz zredukować powyższe kłopoty już po 21 dniach regularnego stosowania!

Krem spowalnia procesy starzenia się skóry i sprawia, że staje się bardziej elastyczna. Wpływa także na większe dotlenienie komórek. Składniki kremu dogłębnie wnikają w tkanki skóry i odżywiają je. Stosując systematycznie Éternelle zmarszczki znikną szybko!

Poniżej prezentujemy efekty przed i po miesiącu stosowania:
 

Receptura kremu tak jak wspomniano, składa się tylko z naturalnych składników. Na czym polega sekret Éternelle?

W jego skład wchodzi m.in. - likopen oraz kwasy omega 3 i 6. Działa on odmładzająco i złuszczająco. Łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu nowych. Wyrównuje koloryt skóry, oczyszcza i zwęża pory.

Éternelle zawiera również ponad 8 innych roślinnych składników, które codziennie pracują na to, aby skóra Twojej twarzy była odpowiednio wygładzona! 
Kliknij przycisk poniżej, aby odwiedzić stronę producenta i skorzystaj ze specjalnego rabatu -50% tylko do 21 lutego! Później cena będzie wyższa. Warto skorzystać już teraz!